Balandis – mokytojų sveikatos ir atostogų planavimo mėnuo!

Balandis – mokytojų sveikatos ir atostogų planavimo mėnuo!


Kasdien vis daugiau saulės ir šilumos. Vis dažniau aplanko mintys apie atostogas. Visai netoli ir mokslo metų pabaiga. Dar daug darbų ir pareigų laukia, tačiau planuoti laisvalaikį ir taip laukiamas atostogas tikrai galime.
Visai neseniai „Švietimo standartas“ apklausė mokytojus dėl pačių reikalingiausių nuolaidų. Dauguma mokytojų norėtų papildomų galimybių laisvalaikio ir sveikatingumo centruose, sanatorijose, poilsiui prie jūros. Džiaugiuosi, kad mums pavyko įtikinti partnerius suteikti išskirtines galimybes būtent Jums, gerbiami Mokytojai.

Pasistengsiu trumpai jas pristatyti.

Poilsis ir laisvalaikis prie jūros

Sveikatos ir poilsio centras “Energetikas” Šventojoje mokytojams suteiks 10 % nuolaidą sanatorinėms paslaugoms ir pavasario, bei vasaros programoms. Su programomis detaliai susipažinti galite “Energetiko” tinklapyje.

SPA „Amber palace“ – arčiausiai jūros esantis SPA Lietuvoje! Čia mokytojams suteikiama 10% nuolaida apgyvendinimo paslaugoms ir pavasario programoms. Su detaliais pasiiūlymais galite susipažnti SPA tinklapyje.

“Palangos žuvėdra”
3*** viešbutis “Palangos žuvėdra” – vienas didžiausių viešbučių Palangoje, įsikūręs bene gražiausiame palangos kampelyje, ant jūros kranto, šalia nuostabaus Botanikos parko, kuriame yra ir Gintaro muziejus.
Galėsite pailsėti jaukiuose dviviečiuose arba apartamentų tipo numeriuose, pasivažinėti dviračiais, pasilepinti SPA centro procedūromis ar pasikaitinti pirtyje. Paslaugus kolektyvas, jauki aplinka, puikus vaizdas į pušyną, ošianti jūra – visa tai Jūsų geros nuotaikos garantija.
Mokytojams su Lietuvos mokytojo pažymėjimu taikoma 10% nuolaida.

Sanatorinis gydymas

“Eglės” sanatorija Birštone ir Druskininkuose mokytojams , gyvenantiems sanatorijoje dovanoja NEMOKAMUS vakarinius apsilankymus baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą. Kviečiame išsirinkti programą.

Vandens pramogos

Renovuotame Girstučio baseine mokytojams taikomos šios nuolaidos:
10% nuolaida visų tipų abonementams. Taip pat specialios kainos metiniams abonementams!
Metinis “Dienos” abonementas – 25EUR/mėn. Apsilankymai darbo dienomis (įėjimas iki 16.30 val.).
Metiniui “Visos dienos” abonementui – 30 EUR/mėn. Apsilankymai darbo dienomis ir savaitgaliais nuo 6.30 iki 22.00 val. Nuolaidos pradeda galioti 2016 m. balandžio 11 d. Daugiau informacijos – baseino tinklapyje.

Masažo paslaugos

Vilniuje įkura “Masažo klinika” veikia kaip medicinos įstaiga. Joje teikiamos gydomosios bei estetinės medicinos paslaugos.
Medicinio gydomojo masažo bei kitos, kūną, veidą jauninačios, kitaip puoselėjančios procedūros. Suteikiama patyrusio gydytojo kineziterapieuto apžiūra, sudaromas individualus rekomenduojamų masažų ar procedūrų planas.
Klinikoje taip pat atliekamos kitos, kūno linijas koreguojančios, odą bei bendrą savijautą gerinančios estetinės bei atpalaiduojančios procedūros, tokios kaip Lymphobiony L300 valo ir atgaivina veido odą, kuri po procedūros sustangrėja, pakyla veido kontūrai, tampa šviesesnė bei skaistesnė; vakuuminis Starvac masažas rekomenduojamas celiulitui gydyti, odos senėjimui lėtinti, apimtims mažinti; atpalaiduojantis masažas – teigiamai veikia vidinę organizmo būseną, sumažina dirglumą, įtampą, pašalina nuovargį. Tai tik nedidelė dalis siūlomų paslaugų, kurios padės pasijusti sveikai ir atrodyti gražiai.
Mokytojams šioje klinikoje taikoma ypatinga, 40 proc. nuolaida absoliučiai visoms paslaugoms.

Sveikatingumo, laisvalaikio ir poilsio prie jūros programą dar plėsime. Artimiausiu metu pristatysime labai geras naujienas planuojantiems atostogas pajūryje, taip pat tiems, kurie ypač mėgsta vandens pramogas.

Taip pat primenu, kad šiuo metu su Mokytojo pažymėjimu taikomos šios nuolaidos:
Iki 50% – “Optikos pasaulyje”
30% nuolaida visoms prekėms „Biuro pasaulyje“. Galima pirkti internetu.
20% nuolaida visoms knygoms knygyne “Rotas”. Pirkimas internete www.rotas.lt
5% nuolaida kelionėms traukiniu visoje Lietuvoje. Pagaliau su „Lietuvos geležinkeliais“ išsprendėme visas technines problemas ir nebėra nesklandumų dėl nuolaidų pritaikymo bilieto pirkimo vietoje.

Pažymėjimą galite užsakyti sistemoje spausti čia Atkreipiu dėmesį, kad reikia pildyti Tėvų registracijos formą.

Į pažymėjimą Vilniuje ir Kaune gali būti įrašytas viešojo transporto bilietas. Svarbu, kad pažymėjimai su įrašytu Kauno miesto transporto bilietu, dėl administravimo aspektų pristatomi maždaug per 14 dienų. Tikimės, kad ateityje šie terminai trumpės.

Pažymėjimo kaina – 5 EUR. Jis galioja 2 metus. Šiuo metu pagaminti pažymėjimai galioja iki 2019-08-31.

Su Lietuvos mokytojo pažymėjimu bus taikomos nuolaidos muziejuose ir kultūros įstaigose. Kai kurie muziejai sutinka Mokytojus priimti neatlygintinai. Tokių įstaigų sąrašą skelbsime artimiausiu metu.

Jeigu pageidaujate nuolaidų konkrečiose įstaigose ir manote, jog tai galėtų būti aktualu visiems, būtume dėkingi, jei parašytumėte mums laiškelį el. paštu [email protected].

Kasdien dėl Jūsų,
Dalia Šivickienė