Apie mus


Viešoji įstaiga “Švietimo standartas” šalies mokykloms siūlo tarpusavio pasitikėjimu ir išskirtinės kokybės siekiu grįstą bendradarbiavimą kuriant pažangią mokyklą.

Ne vienerius metus stebime pokyčius švietimo sistemoje. Inovacijos ir šiuolaikinės technologijos, aukšta ugdymo kultūra ir kokybė, motyvuoti, lankstūs ir gerai parengti švietimo specialistai ir mokytojai yra neatsiejami konkurencingos ateities mokyklos elementai.

Iššūkių mokyklai netrūksta. Šiame informacijos ir galimybių amžiuje, kuomet tik retoriškai galime klausti, kas vis dėl to atsakingas už jaunų žmonių išsilavinimą, vertybinių nuostatų formavimą, kultūrą, dorovę, viską, ko reikia kiekvienam, pradedančiam savarankišką gyvenimą, mokyklai tenka vis svarbesnis vaidmuo.

Čia tampa svarbus kiekvienas mokytojas. Kiekvienas darbuotojas. Mokyklos aplinka. Atmosfera. Viskas.

Gera mokykla – ne pasiekimas, o nuolatinis kelias, kurį keliauja stipri, vieninga, auganti ir kartu besimokanti bendruomenė, nebijanti pripažinti savo trūkumų, pasiryžusi pokyčiams, visada pasiruošusi padėti ir atsakingai  žvelgianti į ateitį.

Lietuvoje yra gerų mokyklų. Gera mokykla yra ne apie vietą reitingų lentelėse ar egzaminų rezultatus. Tai svarbu, bet ne svarbiausia.

Mes esame pažangos ir pokyčių iniciatoriai. Turėdami patirties ir žinių mes galime pasiūlyti unikalius sprendimus kiekvienai mokyklai.

Mums rūpi absoliučiai kiekvienas mokytojas, todėl sukūrėme, vystome ir tikrai plėsime Mokytojo pažymėjimų funkcijas ir privalumus. Norime, kad išskirtines galimybes būtent mokytojams siūlytų patikimos ir geidžiamos mūsų šalies produktų ir paslaugų bendrovės.

Mums atrodo svarbu užtikrinti saugumą mokyklose. Todėl kartu su partneriais esame parengę, kai kur įdiegę technologinius sprendimus, padedančius išvengti pašalinių asmenų, apsaugoti mokyklos teritoriją.

Būtina išgyvendinti nelygybę ir patyčias iš mokyklų bendruomenių. Jau sukurtos, išbandytos ir veikia elektroninės sistemos, leidžiančios diskretiškai apskaityti įvarias lengvatas moksleiviams. Pavyzdžiui, nemokamo maitinimo porciją moksleivis gali atsiimti nepastebėtas ir tada, kai jis tikrai nori valgyti.

Mes palaikome ir prisidedame prie visų iniciatyvų, kurios lengvina mokinių galimybes mokytis ir siekti gerų rezultatų. Mes tikime, kad mokykloje suformuotas ir išugdytas, bei universitete įtvirtintas įprotis nuolatos mokytis, augti ir tobulėti yra esminis faktorius sėkmingam ir laimingam gyvenimui.

Mūsų tikslas – padėti Lietuvos mokykloms keistis.