Grįžta pasitikėjimas gera idėja

Grįžta pasitikėjimas gera idėja


Ne paslaptis, kad šalia pakankamai aiškiai komunikuojamų ir žinomų elektroninio pažymėjimo galimybių yra ir daug pagrįstų baimių dėl realios tokio produkto ateities mokykloje.
Elektroninius mokinio pažymėjimus „Švietimo standartas“ pradėjo išduoti š. m. rugsėjo 1 d.
„Vykdyti šios veiklos visiškai neplanavome. Tiesiog, pradėjus aktyviai ir atvirai bendrauti su mokyklomis kitais klausimais, nuolat girdėjome apie problemas, susijusias su pažymėjimų išdavimu, duomenų administravimu, gamybos terminais, dideliais pažadais, mokyklų vadovų rūpesčius su tėvais“, teigia Dalia Šivickienė, „Švietimo standarto“ direktorė.
Šiandien „Švietimo standartas“ elektroninius pažymėjimus išduoda jau 56 Lietuvos mokyklose.
„Stengiamės ir darome viską, kad mokyklos turėtų kuo mažiau rūpesčio ir darbų, susijusių su duomenų administravimu. Bet kuri mokykla, su kuria dirbame, gali patvirtinti, kad pažymėjimus pagaminame maždaug per savaitę, nepriklausomai nuo kiekio. Yra nemažai tokių, kurie už pagamintus EMP atsiskaito jau pristačius pažymėjimus į mokyklą“, pasakoja D. Šivickienė.
„Mūsų sėkmę greičiausiai lemia labai aiški komunikacija. Mes nežadame jokių papildomų nemokamų dalykų, jeigu mokykla nori konkrečios funkcijos, galime pasakyti, kur kreiptis ir kiek tai gali kainuoti. Mes neturime jokių paslėptų tikslų daugiau uždirbti iš papildomų integracijų su kitomis sistemomis ir pan.“, pasakojo ji.
„Švietimo standartas“ elektroninio pažymėjimo kontekste vykdo ir ekspertinę analizę.
Dalinamės jau skelbtais tekstais, kuriuose ne vienas rasite savo argumentus, kodėl mokinio pažymėjimo dar nėra mokykloje ir mūsų partnerių rekomendacijas.
„Ką reikėtų žinoti apie elektroninės piniginės sprendimą“
Mitai apie pažymėjimus, I dalis
Mitai apie pažymėimus, II dalis
Jonavos raj. savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo Vytauto Žebrausko rekomendacija: „Jais galima pasitikėti“