Kaip naudotis Kauno transporto bilietu.

Kaip naudotis Kauno transporto bilietu.


Dažnas Jūsų klausia: „Kaip aktyvuoti Kauno elektroninį transporto bilietą?“. Pasistengsime atsakyti paprastai, kad netektų pasiklysti sudėtingos informacijos džiunglėse.
Jūsų elektroninis mokinio pažymėjimas Kaune yra elektroninis transporto bilietas. Nieko papildomai daryti nereikia.
Norėdami juo naudotis Jūs keliaujate į bilietų pardavimo vietą, duodate savo EMP ir pasakote, kokio bilieto norite: vienkartinio, terminuoto arba mėnesinio.
Jeigu perkate vienkartinį ar mėnesinį Kauno viešojo transporto bilietus, vėl gi, nieko papildomai daryti nereikia, kadangi pardavėja bilietą aktyvuoja pati. Jums tereikia įlipti į transporto priemonę ir atsižymėti, kad važiuojate.
Jeigu perkate terminuotą bilietą, tuomet norint pradėti naudotis, jį reikia aktyvuoti. Viešojo transporto priemonėje įrengtame specialiame kompostreryje spaudžiate „2“ ir priglaudžiate arba įdedate kortelę. Palaukiate, kol kortelė aktyvuosis. Tuomet dar sykį pridedate EMP ir atsižymite, kad važiuojate.
Labai rekomenduojame išsaugoti pirmąjį elektroninio bilieto pirkimo čekį. Jame esanti informacija gali būti reikalinga, jeigu pamestumėte mokinio pažymėjimą su aktyviu mėnesiniu bilietu. Kartu su bendrove „Kauno autobusai“ mums pavyktų perkelti Jūsų bilietą į naują pažymėjimą.
Mokykloje Jums pasakė arba kitaip perdavė Jūsų elektroninio transporto bilieto PIN kodą. Jis reikalingas tik tada, kai e-bilietą pildote internetu.
Jeigu bilietą norite pasipildyti internetu, informacijos ieškokite www.kvt.lt