Ko nori mokytojai?

Ko nori mokytojai?


Vasarį vykdėme mokytojų apklausą, kurios tikslas – išsiaiškinti, kokios nuolaidos, vertės, papildomos galimybės – pačios aktualiausios.

Aktualiosios nuolaidos

Net 72 proc. respondentų nurodė, kad svarbiausia – nuolaidos teatruose, kino teatruose, muziejuose. Kitaip tariant, kultūriniuose renginiuose.
Apie 50 proc. mokytojų nurodė, kad labai svarbios nuolaidos biuro reikmenims ir aksesuarams, rankinėms ir pan. Čia turime įdirbį – 30% nuolaida jau taikoma “Biuro pasaulyje”. Galima pirkti internetu.
Trečdalis respondentų įvardino, kad labai reikalingos nuolaidos oficialiems rūbams: kostiumėliams, kostiumams.
Nustebino, kad daugelis pasinaudotų papildomomis galimybėmis grožio salonuose, sporto klubuose, sanatorijose ar laisvalaikio ir pramogų centruose, vandens pramogų parkuose.

„Šiuo metu vystome mokytojo pažymėjimo nuolaidų programą ir šios apklausos rezultatai – pagrindas. Nuoširdžiai noriu, kad visos mūsų suteikiamos galimybės būtų aktualios daugeliui. Ateityje galvosime apie nišines nuolaidas konkrečiuose miestuose“, sakė „Švietimo standarto“ direktorė Dalia Šivickienė.

Mokytojai sportuoja!

Net 54% respondentų, paklausti, ar naudojasi sporto ir sveikatingumo kompleksų paslaugomis atsakė teigiamai. Trečdalis jų eina į baseiną ir į pirtį, 26% nurodė, kad lankosi grupinėse treniruotėse.

Mokytojai naudojasi ir pirčių zonomis. Tiesa, pusė respondentų atsakė, jog mielesnė namų arba draugų, ne vieša pirtis.

„Tokia tendencija labai pateisinama. Mokytojams rūpi privatumas. Jie ir taip visada padidinto dėmesio lauke. Tiesa, dauguma taip atsakiusių nesilanko sporto klubuose. Todėl galime sakyti, kad jeigu mokytojas sportuoja, tai naudojasi ir baseinu, ir pirtimi, ir visomis paslaugomis. Jei nesportuoja, naudojasi privačiomis pirtimis: arba namuose, arba pas draugus“, apklausos rezultatus komentuoja D.Šivickienė.

Kaip atsipalaiduoja mokytojai?

73% mokytojų po įtemptos darbo dienos atsipalaiduoja vaikščiodami ir aktyviai judėdami lauke. Beje, tai vienas efektyvesnių, psichologų patvirtintų, streso, įtampos valdymo būdų. 37% mokytojų ilsisi lankydami koncertus arba pramoginius renginius. „Einu į įvairias diskusijas, pristatymus, degustacijas. Po darbo tai puikus būdas užsimiršti ir atsipalaiduoti, o taip pat ir susipažinti su naujais žmonėmis“, savo atsakyme rašo viena mokytoja.
25% respondentų laisvalaikiu skaito grožinę literatūrą.

Nuolaidos knygoms, žurnalams, muziejuose, parodų centruose, poilsiui prie jūros, gydomiesiems masažams, kelionėms autobusu, grožio ir SPA paslaugoms ir net gi suknelėms – mūsų kovo darbotvarkės dalis. Mokytojų užsakymas labai aiškus. Reikia dirbti.

Jeigu turite konkrečių pageidavimų ar pasiūlymų, drąsiai parašykite mums el.paštu [email protected]