Lina Mikalajūnaitė: “Mus patraukė profesionalus požiūris, sklandi komunikacija ir pasiūlyti papildomi sprendimai”.

Lina Mikalajūnaitė: “Mus patraukė profesionalus požiūris, sklandi komunikacija ir pasiūlyti papildomi sprendimai”.


Bendradarbiavimo sutartis dėl interaktyvaus stendo kūrimo su Kražių Motiejaus Kazimiero Sarbievijaus kultūros centru buvo pasirašyta š.m. birželį. Projektas baigtas įgyvendinti rugpjūčio 11 d.

Turbūt daugelis kultūros įstaigų vadovų susiduria su įprasta problema: parašai projektą Kultūros ministerijai, gauni trečdalį prašytos sumos ir galvoji, kaip suktis, kaip pritraukti papildomų lėšų arba derėtis su potencialiais partneriais.

Mes pasirinkome “Švietimo standarto” pasiūlytą interaktyvaus stendo sprendimą pirmiausia dėl įstaigos profesionalaus požiūrio į užsklausą. Mums buvo atsiųstas detalus pasiūlymas, iš kurio mes, ne informacinių technologijų specialistai, galėjome aiškiai suprasti, koks tiksliai stendas bus, koks bus jo turinys ir kitos funkcijos.

Mums patiko įstaigos pasiūlytos papildomos, nenumatytos stendo pritaikymo galimybės: galimybė viešinti renginius (specializuota reklamos zona), kontaktų kaupimo posistemė ir pan.

Labai svarbus aspektas – kūrybinio proceso komunikacija. Aš asmeniškai, kaip Užsakovas, buvau informuota apie kūrybinio proceso detales. Su manimi buvo derinamos smulkmenos, todėl iš anksto visos šalys išvengė nesusipratimų, kurie labai dažni įgyvendinant informacinių technologijų projektus.

Asmeniškai rekomenduoju bendradarbiauti su “Švietimo standartu” kuriant ir išpildant interaktyvius sprendimus kultūros įstaigose.

Ateityje ir mes patys, su “Švietimo standartu” ketiname vystyti stendo funkcionalumą.