Mokytojams sostinėje – į pažymėjimą integruota Vilniečio kortelė

Mokytojams sostinėje – į pažymėjimą integruota Vilniečio kortelė


Po kelis mėnesius užtrukusių techninių bandymų ir institucinių derinimų galime oficialiai pranešti – į visus Vilniaus mieste išduotus elektroninius mokytojo pažymėjimus bus integruota Vilniečio kortelė.

„Kol kas jokios papildomos nuolaidos mokytojams, kaip vartotojams, nebus suteikiamos, bet apie tai svarstoma. Kartu su partneriais ieškosime progų ir galimybių. Svarbiausia, kad nuo šiol mokytojas, norintis naudotis viešojo transporto paslaugomis mieste, tai gali daryti su savo Mokytojo pažymėjimu. Nebėra jokių papildomų mokesčių už pačią Vilniečio kortelę. Man atrodo, kad kartu su savivaldybės įmone „Susisiekimo paslaugos“ žengėme labai didelį žingsnį į priekį“, kalbėjo Dalia Šivickienė, „Švietimo standarto“ direktorė.

Vilniečio kortelė dabar kainuoja 1,5 EUR.
Vilniaus miesto švietimo įstaigose šiuo metu dirba apie 8000 mokytojų.

Mokytojo pažymėjimas galioja 2 metus. Jo kaina visam galiojimo laikotarpiui – 5 EUR. Į Vilniaus miesto mokytojų pažymėjimus Vilniečio kortelė įrašoma automatiškai.

Jeigu domina galimybė užsisakyti mokytojo pažymėjimą, susisiekite su mumis elektroniniu paštu [email protected] arba 861147713.