Naujienų apžvalga

Naujienų apžvalga


Mokinio ir mokytojo pažymėjimai sklandžiai įdiegti Švenčionių rajone
Praktiškai visi Švenčionių rajono moksleiviai ir mokytojai turi mūsų išduotus mokinio ir mokytojo pažymėjimus. Diegimą vykdėme etapais, po kelias mokyklas, dalis švietimo įstaigų šiuo metu sėkmingai bando nemokamo maitinimo ir elektroninio atsiskaitymo sistemas, kurios nuo rugsėjo veiks visų mokyklų valgyklose. Ateityje pažymėjimų galimybių sąrašas plėsis, tačiau dėl funkcijų spręs mokyklos kartu su savivaldybe.

Neįtikėtinos galimybės EMSI
Nauja partnerystė su vieninteliu lietuviško kapitalo degalinių tinklu EMSI atvers mokytojams kur kas daugiau galimybių. Ir taip pigiausias degalinių tinklas mokytojams siūlo išskirtines nuolaidas, kurių daugiau niekam netaiko.
Su mokytojo pažymėjimu bus taikoma 0,06 EUR nuolaida dyzelinui, 0,05 EUR nuolaida A95 ir A98 markės benzinui, 0,03 EUR nuolaida automobilių dujoms. Net 25% nuolaida plovyklos žetonui, 30% nuolaida kavai ir 20% nuolaida maisto prekėms.
Reikia pasakyti tik tiek: privalome didžiuotis tokiu EMSI vadovybės požiūriu į mokytojus ir vertę, kurią galime kartu dovanoti. Ačiū.
Šiuo metu baigiama EMSI ir „Švietimo standarto“ sistemų tarpusavio integracija. Apie nuolaidų galiojimo startą pranešime netrukus.

Nauja partnerystė su Prekybos ir pramogų centru „Ozas“
Nuo šiol mokiniams ir mokytojams, su „Švietimo standarto“ išduotu elektroniniu pažymėjimu prekybos centre „Ozas“ NEMOKAMAI išduodama SUPERKORTELĖ. Jums tereikia paduoti savo pažymėjimą „Ozo“ informacijos centre (1 a.) ir gausite šią kortelę.
SUPERKORTELĖ – tai išskirtinė, kupina dėmesio Jums lojalumo programa, su kuria Jūs būsite išskirtiniu Ozo klientu, ir laikas, praleistas OZE bus dar mielesnis. Naudodamiesi kortele sutaupysite iki 1% nuo pirkinio sumos, gausite nuolaidas ir tik Jums skirtus pasiūlymus. Už aktyvumą Ozas jus apdovanos ir stengsis nustebinti.
Ozo SUPERKORTELĘ išduodama asmenims nuo 16 metų.

Skanesnė diena su “Crustum” 
Crustum kepyklėles Vilniaus smaližiai žino gerai. Kepiniai, tortai, pyraigaičiai, įvairūs gardumynai čia ypač skanūs. Mokytojams ir mokiniams su “Švietimo standarto” išduotu elektroniniu pažymėjimu taikoma 10% nuolaida. Skanaus!
Crustum kepyklių adresai:
Vokiečių g. 18a, Vilnius
Pilies g. 4, Vilnius
Upės g. 9, Vilnius PRC „VCUP”
Konstitucijos pr. 7, Vilnius PC „Europa“
Saltoniškių 9, Vilnius PLC „PANORAMA“
Vikingų g. 3, Vilnius PS „NØRDIKA“
Ukmergės g. 246A, Vilnius Parduotuvė „VYNOTEKA“
Ukmergės g. 369, Vilnius PC „BIG Vilnius“
Ozo g. 18, Vilnius PPC „OZAS“
Ozo g. 25, Vilnius PPC „AKROPOLIS“
Ateities g. 91, Vilnius PC „Mandarinas“