Nuo šiol užsakyti Mokytojo pažymėjimą – lengva ir paprasta

Nuo šiol užsakyti Mokytojo pažymėjimą – lengva ir paprasta


Žengtas naujas žingsnis mūsų veiklos istorijoje. Šiandien „Švietimo standartas“ baigė keletą mėnesių trukusius tarpusavio derinimo darbus kartu su Narvesen-Lietuvos spauda ir UAB „Virtualių paslaugų operatorius“, idant mokytojai, siekiantys turėti mūsų nuolat vystomą ir vis vertingesnį Lietuvos mokytojo pažymėjimą, tą galėtų padaryti Narvesen-Lietuvos spauda prekybos vietose pateikdami specialią duomenų anketą.

„Lietuvos mokytojo pažymėjimų išdavimą aktyviai vykdome beveik metus. Nepaisant to, kad mūsų informacinėje sistemoje pazymejimas.lt užsakymo procesas patyrusiems interneto vartotojams tikrai lengvas ir paprastas, dažnai mokytojams tai sukelia keblumų. Ne visada kompiuteryje turi tinkamą ar tinkamo formato nuotrauką, ne visi naudoja elektroninę bankininkystę ir pan., todėl galimybė Mokytojo pažymėjimą užsakyti ir čia pat už jį apmokėti atliepia mūsų klientų lūkesčius“, sakė „Švietimo standarto“ direktorė p. Dalia Šivickienė.

Nuo sausio 23 d. Lietuvos mokytojo pažymėjimą galima užsakyti pateikus specialią užpildytą anketą bet kuriame Narvesen-Lietuvos spauda kioske ir čia pat už tai sumokėti. Pagamintą mokytojo pažymėjimą, kaip ir įprasta, į mokyklą pristatysime per savaitę.

„Lietuvos mokytojo pažymėjimo galimybes plečiame kiekvieną dieną, dirbame su partneriais ir šiomis dienomis ypač džiugina faktas, kiek daug bendrovių atsiliepia į mūsų kvietimą suteikti mokytojams daugiau galimybių kiekvieną dieną“, kalbėjo D.Šivickienė.

Lietuvos mokytojo pažymėjimo anketos formą ir atnaujintus nuolaidų pasiūlymus paskelbsime 2017 m. sausio 23 d. savo tinklapyje ir išplatinsime mokytojams ir mokyklose.