Praėjimo kontrolės sprendimas (geroji patirtis)

Praėjimo kontrolės sprendimas (geroji patirtis)


Viešoji įstaiga „Švietimo standartas“ teikia mokykloms Lietuvos mokinio ir mokytojo pažymėjimų personalizavimo paslaugas, konsultuoja dėl reikalingų funkcijų diegimo.

Savo darbe stengiamės viešinti pačią geriausią patirtį, todėl šio teksto tikslas yra informuoti apie išskirtinę Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos patirtį. Šios gimnazijos vadovybė su saugos bendrove „G4S” rado ypač gerą ir abiems pusėms naudingą sprendimą diegiant praėjimo kontrolės sistemą mokykloje.

Saugos paslaugas mokykloje diegia bendrovė G4S. Ši bendrovė įrengė ir vaizdo kameras.

Kadangi gimnazija planuoja didinti savo saugumą, apriboti pašalinių asmenų patekimą į gimnaziją ir užtikrinti patenkančiųjų į patalpas kontrolę, buvo nuspręsta įsidiegti ir elektroninius užraktus, kurie atrakinami su elektroniniais pažymėjimais.

Tokiais atvejais švietimo įstaigos susiduria su apyvartinių pinigų problemomis ir nepaisant to, kad užraktai kainuoja nedaug, jų diegimas stringa. Gimnazijos vadovybė susitarė dėl mokėjimo išdėstymo ir visas sprendimas įstaigai kainuos 20 EUR/mėn. dviejų metų laikotarpiui.

Iki šiol nei viena mums žinoma bendrovė nesiūlė tokių mokėjimo sprendimų švietimo įstaigoms.

Mūsų vertinimu, tai gerai ne tik dėl apyvartinių pinigų vadybos, bet ir dėl to, kad visą laikotarpį bus užtikrinamas pilnavertis techninis įrenginių aptarnavimas. Dėl šių sprendimų į bendrovę galite kreiptis nepaisant to, kas teikia saugos paslaugas Jūsų mokykloje.

Asmuo kontaktams: Gintautas Keršis, [email protected]