Praktiniai mokytojo pažymėjimo užsakymo aspektai

Praktiniai mokytojo pažymėjimo užsakymo aspektai


Mokytojų pažymėjimus šiomis dienomis užsako šimtai mokytojų, iš Jūsų sulaukiame daug klausimų. Atsakymais dalinamės su visais.

 1. Kur užsakyti pažymėjimą?
  Pažymėjimas užsakomas informacinėje sistemoje spausti čia. Labai svarbu, kad pildytumėte būtent tėvų, ne mokinių registracijos formą. Šia sistema naudojasi ir moksleiviai. Pirmas požymis, kad pildote ne tą formą, kad anksčiausia gimimo data – 1996 m. Spauskite tėvų registracija ir tuomet pildykite registraciją.
 2. Ką daryti, jei nėra mokyklos arba mokyklos pavadinimas keitėsi?
  Taip gali būti. Nieko tokio. Informuokite mus el. paštu [email protected] apie pakeistą pavadinimą, jį atnaujinsime kelių minučių bėgyje, informuosime Jus ir galėsite tęsti registraciją. Jeigu mokyklos nėra, tiesiog atsiųskite duomenis, užregistruosime.
 3. Kaip baigti registraciją?
  Kuomet Jūs užpildote registracijos anketą, sistemos administratorius fiziškai peržiūri Jūsų pateiktus duomenis ir patvirtina anketą. Tuomet į registracijos metu nurodytą el.pašto adresą Jūs gaunate laišką su aktyvacijos kodu. Jums reikia paspausti specialią nuorodą laiške ir baigti registraciją. Sistema prašys sukurti slaptažodį ir jį pakartoti.
  Prisijungus prie sistemos Jums reikia įkelti savo nuotrauką ir paspausti mygtuką „Užsakyti“. Sistema sugeneruos mokėjimo kvitą, kurį galėsite parsisiųsti. Apmokėjus bus pagamintas pažymėjimas
 4. LABAI SVARBU: Dėl nuotraukų.
  Jums nereikia eiti į fotoateljė! Pakanka išmaniuoju telefonu darytos nuotraukos. Svarbu, kad Jūs šypsotumėtės, už nugaros nebūtų labai mirgančio fono. Idealus variantas: lygi siena. Svarbu, kad būtų pakankamai šviesu. Nuotrauka pirmiausia turi patikti Jums.
 5. Kodėl sistema nepriima nuotraukos?
  Gali būti dvi priežastys: nuotraukos failas arba per mažas, arba per didelis. Nuotraukos failo dydis turi būti ne mažesnis kaip 150 kilobaitų ir ne didesnis kaip 2 megabaitai. Paprastai žmogiškai tariant, fotografuojant (telefone ar fotoaparate) nusistatykite, kokiu dydžiu saugoma nuotrauka. Jei Jums tai labai sudėtinga, darykime paprastai! Nusifotografuojat ir nuotrauką atsiunčiate mums elektroniniu paštu [email protected] Laiško tekste nurodykite savo vardą, pavardę ir mokyklos pavadinimą.
 6. Kur bus pristatytas pažymėjimas?
  Pagamintus pažymėjimus pristatome į mokyklos raštinę, kur jie ir išduodami, nebent mokytojas dėl objektyvių priežasčių prašo pristatyti kitu adresu. Sistema automatiškai, Jūsų nurodytu el. pašto adresu išsiunčia pranešimą apie tai, kad galite pasiimti savo pažymėjimą.
 1. Kokie pažymėjimo gamybos terminai?
  Pažymėjimus mes gaminame kiekvieną savaitę, antradieniais, ir juos pristatome į mokyklas per keletą dienų.
 1. Kokia pažymėjimo kaina?
  Pažymėjimas kainuoja 5 EUR. Galioja 2 metus. Dabar pagaminti pažymėjimai galios iki 2018-08-31.