Pristatome naujus nuolaidų partnerius

Pristatome naujus nuolaidų partnerius


Vasario viduryje pasitiksime pirmuosius Lietuvos mokytojo pažymėjimo aktyvaus gyvavimo metus. Būtent prieš metus asmeniškai priėmiau sprendimą skirti daugiau dėmesio ne technologijoms ir inovacijoms mokyklose, o svarbiausiems žmonėms jose. Būtent mokyklose dirbantiems mokytojams.

Mūsų kuriamas Lietuvos mokytojo pažymėjimas yra priemonė atpažinti visuomenėje tuos, kurie kiekvieną dieną aukoja tam, kad tauta ir valstybė apskritai turėtų ateitį. Sakau, kad aukoja, nes nėra to atlygio, kurį galėtume vadinti pakankamu už darbą, kurį darote ir nėra žodžių, kurių užtektų išsakyti padėką.

Lietuvos mokytojo pažymėjimas suteikia daugiau galimybių kiekvieną dieną. Ir tai yra mažų mažiausia, ką galime padaryti dėl kiekvieno iš Jūsų.

Šiandien su džiaugsmu noriu Jums pristatyti naujausiausius mūsų draugus, kurie su malonumu sutiko prisijungti prie mokytojo pažymėjimo verčių programos.

Kino teatras  PASAKA kviečia į kiną! Bilietas į kiną 4,5 EUR, paprasta kaina 6,5 EUR.
Netoli Trakų įsikūręs viešbutis „Margis“ kviečia Jus ypatingai praleisti sekmadienio popietę. Apsilankymas SPA zonoje (pirtyse ir baseine) ir vakarienė restorane – tik 15 EUR. Mokytojams viešbučio darbuotojai išspaus šviežių sezoninių daržovių kokteilį. Prieš važiuojant būtinai pasiskambinkite, kadangi siekiant užtikrinti komfortą ribojamas lankytojų skaičius.

Metinė legendinio žurnalo „National Geographic“ (lietuvių kalba) prenumera – su 20% nuolaida. Nuolaidos kodas – NGMOKYTOJAS.

Vienintelis Lietuvoje “Natų knygynas“ mokytojams ir mokiniams taiko 10% nuolaidą. Čia rasite kasdienių, muzikuojančiam žmogui reikalingų dalykų, įspūdingų aksesuarų melomanams arba tiesiog galėsite atsigerti gardžios kavos.

Jaučiatės pavargę. Kankina sąnarių, nugaros skausmai. Pirmyb į fizinės reabilitacijos ir sveikatingumo centrą „Gemma“. Čia visoms paslaugoms su Lietuvos mokytojo pažymėjimu taikoma 30% nuolaida. Jei neturite gydytojo siuntimo ir reikia konsultacijos – apžiūra su 50% nuolaida.

Orto24.lt – ortopedijos prekių lyderiai Lietuvoje – mokytojams dovanoja 15% nuolaidą absoliučiai visoms prekėms. Kankina kojų tinimas – išsirinkite kompresines kojines jau dabar. Skauda riešą? Pasikonsultuokite ir išsirinkite įtvarą. Drąsiai skambinkite jiems, teiraukitės, Orto24.lt Jums visada padės. Nuolaida taikoma įvedus galiojančio mokytojo pažymėjimo brūkšninį kodą.

Užsakyti

Šiuo metu mokytojo pažymėjimas taip pat suteikia:

Iki 50% nuolaida “Optikos pasaulyje”

– 40 % nuolaida visoms paslaugoms “Masažo klinikoje“ Vilniuje

-30 % nuolaida kanceliarinėms prekėms „Biuro pasaulyje“ (galima pirkti internetu)

-30 % nuolaida kasečių pildymui „Sinerta” salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Alytuje

-10% nuolaida stomatologijos klinikose CLINIC/DPC Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Anykščiuose,Mažeikiuose, Raseiniuose, Jurbarke, Šiauliuose, Vilniuje ir Utenoje. Pirminė apžiūra ir gydymo plano sudarymas- NEMOKAMAI

iki 16 % nuolaida Girstučio baseine abonementams Kaune

-15% nuolaida automobilių detalių Eoltas parduotuvėse ir 5% nuolaida “Eoltas” autoservisuose.

– 20% nuolaida visoms knygoms „Roto” knygyne.

– 20 % nuolaida Vandens parke VICHY, 4 valandų apsilankymui, pirčių ir pramogų zonoje.

-15% nuolaida COPYPRO kopijavimo centruose. Čia galite spausdinti ir nestandartinio dydžio gaminius.

-15 % nuolaida SPA centre Aronija, Šiauliuose (išskyrus gydomosioms procedūroms)

-15 % nuolaida firminėje „ROŽĖ“ parduotuvėje Polocko 15 Vilniuje.

„Eglės“ sanatorijose Birštone ir Druskininkuose, mokytojams gyvenantiems sanatorijoje suteikiami NEMOKAMI vakariniai apsilankymai baseinų ir pirčių komplekse kiekvieną vakarą.

-10 % nuolaida poilsio namuose „ Energetikas“ ir „SPA Amber palace“ Šventojoje

-10 % nuolaida viešbutyje „Palangos Žuvėdra“

-10% nuolaida kelionėms tarptautiniais maršrutais su Eurolines autobusais.

– 5% nuolaida kelionėms traukiniu visoje Lietuvoje

-5 % nuolaida TUMA gaminiams firminėje parduotuvėje esančioje Savanorių pr. 129, Vilniuje.