Progimnazija mokslo metams pasiruošė iš anksto

Progimnazija mokslo metams pasiruošė iš anksto


Vilniaus Petro Vileišio progimnazija – viena populiariausių Vilniuje. Mes žinome, kodėl.

„Kam laukti rudens, kai pradėti ruoštis mokslo metams galima vasarą?“, retoriškai klausia Dalia Šivickienė, „Švietimo standarto“ direktorė. Reikėtų pabrėžti, kad tikrai ne atostogų sąskaita.

Rugsėjo pirmoji naujokams gali tapti dar didesne švente.
Kadangi progimnazija sutartis su pirmokėlių ir penktokų tėvais sudarė dar birželį, nebuvo jokių kliūčių užsakyti elektroninius mokinio pažymėjimus. Praktiškai visi tėvai tą ir padarė.

„Mes irgi nematome prasmės laukti. Turime visą, EMP gamybai reikalingą informaciją ir atskirą mokyklos patvirtinimą dėl naujų moksleivių, todėl visus užsakytus pažymėjimus pagaminome ir nedelsiant pristatysime į mokyklą“, teigė D. Šivickienė.

Vilniaus Petro Vileišio progimnazijoje yra įrengta ir turniketų sistema. Mokinių pažymėjimai veiks kaip praėjimo į mokyklą kontrolės įrankis. Mokykla jau susitarė su elektroninės piniginės “Tapsis” valdytojais. EMP bus ne tik elektroninė piniginė, bet ir nemokamo maitinimo apskaitos įrankis. Šiuo metu mokykla konsultuojasi dėl moksleivių spintelių elektroninio užrakto sprendimo.

Už EMP diegimą mokykloje atsakingas Ūkio dalies vedėjas Eugenijus Guobys patenkintas partneryste: „Svarbu, kad viskas vyksta taip, kaip sutarta“.