Startuoja verčių programa mokytojams

Startuoja verčių programa mokytojams


Elektroninis mokytojo pažymėjimas skirtas mokytojui. Jį kuriame galvodami apie žmogų, kuris dirba mokykloje. Kantriu ir sąžiningu darbu ugdo Lietuvai ateitį. Toks darbas reikalauja ypatingos energijos ir pasišventimo. Vidinių jėgų ir talento įkvėpti.

Mūsų vizija – orus, kokybišką gyvenimą gyvenantis ir aplinkinių gerbiamas mokytojas. Labai aiškiai suprantame, kad ne nuo mūsų priklauso visuma. Bet mes, turėdami išminties ir gebėdami telkti, galime mokytojams pasiūlyti aktualių galimybių.

„Elektroninių mokytojo pažymėjimų verčių programą vystome labai kryptingai. Mes nesiekiame sukurti didžiųjų prekybos tinklų nuolaidų kortelių analogų. Mūsų tikslas – iš tikrųjų aktualios ir reikalingos nuolaidos mokytojui. Partnerius renkamės labai žmogiškai galvodami apie kiekvieną, kas rytą stojantį prieš klasę. Mes norime, kad mokytojas būtų pailsėjęs, kad jam netruktų darbo priemonių, kad jis būtų žvalus, sveikas ir savimi pasitikintis. Norime, kad jis turėtų galimybę keliauti ir pažinti senąsias civilizacijas, Vakarų kultūrą, skirtingų tautų tradicijas. Norime, kad mokytojas jaustųsi išskirtinis“, sako Dalia Šivickienė, „Švietimo standarto“ direktorė

Išskirtinius nuolaidų paketus atnaujinsime kas ketvirtį.

Šiuo metu mokytojo pažymėjimas suteikia (nuolaidos galioja iki kovo 1 dienos!)
– 40% nuolaidą maisto papildams ir vitaminams visuose “Gintarinės vaistinės” skyriuose.
Akcija galioja š.m. vasario 8-28 d. Daugiau informacijos www.gintarine.lt
– 30% nuolaidą visoms prekėms (išskyrus organizacinę techniką ir maisto produktus) „Biuro pasaulyje“. Nuolaida galioja ir perkant internetu. Akcijos laikas neribotas.
– Jūsų laukia išskirtinis kelionių organizatoriaus „Novaturas“ pasiūlymas, kurį paskelbsime artimiausiu metu.

Atnaujintas nuolaidas skelbsime naujienose!

Elektroninis mokytojo pažymėjimas suteikia 5% nuolaidą kelionėms traukiniu visoje Lietuvoje. Vilniuje ir Kaune į jį yra integruotas viešojo transporto bilietas.

Toks pažymėjimas mokykloje gali būti oficialus darbuotojo dokumentas. Jį galima aktyvuoti kaip durų užrakto kortelę, integruoti į kitas, Jums aktualias sistemas.

Užsisakyti galite sistemoje www.pazymejimas.lt, skiltyje “Mokytojo registracija”. Pažymėjimai pagaminami per 10 d.d. ir pristatomi į mokyklą.