Su mūsų pažymėjimu – daugiau galimybių moksleiviams ir mokytojams

Su mūsų pažymėjimu – daugiau galimybių moksleiviams ir mokytojams


Nuo šiol moksleiviai ir mokytojai, turintys „Švietimo standarto“ išduotą Lietuvos mokytojo arba mokinio pažymėjimą gali naudotis ypatingomis nuolaidomis Narvesen prekybos vietose.
Džiaugiamės šia partneryste. Mums svarbu, kad elektroniniai pažymėjimai, kurie mokyklose tampa vis naudingesni, būtų funkcionalūs ir mieste. Narvesen yra puiki vieta įsigyti greitą užkandį ar gėrimą, įvairiausių spaudos gaminių ir smagių smulkmenų kasdienybėje.
„Tikiuosi, tai įvertins ir mūsų klientai“, sakė „Švietimo standarto“ direktorė Dalia Šivickienė.

Svarstydami, ką galėtume pasiūlyti, nuolat skubantiems, dažnai tiesiog pavargusiems mokytojams ir galimybes medžiojantiems moksleiviams, vieningai sutarėme: šilumą. Į mokyklą mokytis ar mokyti skubantis žmogus, ar grįžtantis iš jos, visada Narvesen prekybos vietose visada gaus skanios kavos ar karšto gėrimo tik už simbolinį mokestį. Juk taip smagu po sunkios dienos keliauti namo su kavos puodeliu, klausytis mėgstamo atlikėjo muzikos arba tiesiog žvalgytis aplinkui ir nieko negalvoti”.

Šiuo metu mokytojai ir mokiniai, pateikę pažymėjimą karštais gėrimais gali mėgautis tik už 1 EUR, o dešrainiais – tik už 1,6 EUR.
“Tai graži pradžia. Tikimės, kad ateityje akcijų bus ir daugiau”, pridūrė Dalia Šivickienė.