Vietoj sveikinimo

Vietoj sveikinimo


Nors pirmasis mokslo metų skambutis mokyklose aidėjo tik praėjusią savaitę, rodos, vasaros atostogų kaip nebūta. Nors ore dar tvyro tos pačios smagiausios vasaros atostogų akimirkos, kuriomis, tikiu, ir su kolegomis pasidalinate, darbai veja darbus.

O taip nesinori vėl įpulti į tą kasdienę rutiną. Tą sekinantį, monotonišką, o kartu absoliučiai būtiną ritmą. Kasmetinės pradžios sveikinimuose mokytojams ir mokyklai visada daug gražių, drąsinančių žodžių. Juos visad gera girdėti. Be jų irgi sunku, kokie banalūs ir daug kartų girdėti tie sveikinimai būtų. Bet kaip išlaikyti tą naujumą, tą įkvėpimą, tą ryžtą ir norą mokykloje, kurioje yra visko. Ir sunkių mokinių, ir piktų, ne visada pačių geriausių kolegų. Kur daug šurmulio ir skubėjimo. Popierizmo. Kur nervų daug. O reikia šypsenos, energijos, charizmos, patrauklaus turinio, asmeninio dėmesio ir rūpesčio reikalauja visi.

Mums reikia Jūsų!

Motyvuotų, pasitikinčių savimi, sveikų ir laimingų. Todėl jau antrus metus, tardamiesi ir diskutuodami specialiai Jums kuriame Lietuvos mokytojo pažymėjimą ir vertingų galimybių programą.

Jau dabar žinau, kad artimiausiu metu mes tikrai tikrai Jus pradžiuginsime nacionalinio lygio naujovėmis, bet dabar aš tenoriu pasakyti: ačiū, kad esate, ačiū, kad kas rytą keliatės dėl ateities Lietuvos, ačiū, kad kartais per visišką „negaliu“ darote tai, ką privalote daryti, ačiū, kad esate ištikimi savo pašaukimui nepaisant to, kad atlygis už pastangas ne visada sąžiningas.

Aš pažadu Jums, kad mūsų komanda stengsis, jog kiekvieną dieną Jūs galėtumėte daugiau.

Mums svarbus kiekvienas mokytojas!

Dalia Šivickienė