Ypatinga „Gintarinės vaistinės“ dovana mokytojams

Ypatinga „Gintarinės vaistinės“ dovana mokytojams


„Švietimo standartas“ ir „Gintarinė vaistinė“ susitarė, kad nuo gruodžio 10 d. iki pat Naujųjų metų visose šio tinklo vaistinėse su elektroniniu mokytojo pažymėjimu kosmetikai ir maisto papildams bus taikoma net 30% nuolaida. Akcijoje dalyvauja 5100 prekių.
„Be to, kad vadovauju įmonei, esu mama, dukra, žmona, draugė. Kaip ir visi, šiuo metu svarstau, kokiomis dovanomis reikės pradžiuginti pačius artimiausius. Tikrai dažnai dovanų sąraše be labai jaukių ir mielų dalykėlių būna praktiški, kasdienio naudojimo dalykai. Jau nekalbu apie vitaminus ar kitus maisto papildus“, kalbėjo Dalia Šivickienė.
„Jeigu būčiau mokytoja ir turėčiau tokį pažymėjimą, neabejotinai pasitikrinčiau, ką gero galiu rasti vaistinėse. Pati tik čia perku įvairiausias kūno priežiūros priemones, kremus, kosmetiką, vitaminus ir žuvų taukus. Kadangi šeimoje turime alergiškų vaikų, kokybė man labai svarbi. Aš tikrai nuoširdžiai džiaugiuosi, kad mokytojai turės tokią galimybę“, papildė ji.

Ši partnerystė, tai padėka mūsų mokytojams už kasdienį darbą Lietuvos ateities vardan. Prasmingo laiko ir gražaus pasiruošimo jaukiausioms metų šventėms.
Mokytojo pažymėjimą galite užsisakyti informacinėje sistemoje spausti čia. Jei neturite prieeigos, užsiregistruokite skiltyje „Mokytojų registracija“. Mokytojo pažymėjimas pagaminamas per savaitę nuo užsakymo pateikimo. Vilniaus ir Kauno mokytojų pažymėjimuose yra integruotas viešojo transporto bilietas.